Teslimat Koşulları

SİPARİŞ İŞLEME


Ödemenizi takiben her ürün stoklarımızdan kargoya verilir.


İnternet Mağazamızda geniş ürün yelpazemizden dilediğiniz ürünü görerek seçme olanağına sahipsiniz.Ürünler hakkında müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.


Ürünlerimiz %100 el işçiliği ile yapıldığından sitemizde bulunan görsel resimlerimizden kısmi olarak farklılık gösterebilir. 


İnternet üzerinden sitemizdeki ürünleri sistemimize üye olarak seçmiş olduğunuz ürünü online sipariş verebilirsiniz.


Ürünlerimizde ve Taşımadan dolayı meydana gelebilecek problemlerden dolayı online iletişim formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda irtibata geçilecektir.


İl sınırları içerisindeyseniz bize bir telefonla ulaşarak seçtiğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz. Siparişiniz Kargo ile istediğiniz adrese teslim edilecektir.


İl sınırları dışından ürün talep edecek müşterilerimizin siparişleri sipariş yoğunluğuna göre en kısa süre içerisinde kargoya teslim edilecektir.


Tuzmarketi sitemizden yapmış olduğunuz siparişlerinizi belirtilen ücrete ulaşması halinde ÜCRETSİZ KARGO fırsatından yararlanılır.


Müşterilerinizi siparişlerindeki gelişmelerle alakalı bilgilendirin. Onlara değişik sipariş durumları konusunda bilgilendirin. (örn: "kargo  bekliyor","paketleme işlemi sırasında" ) Bunun için email şablonlarınızı düzenlemeniz yeterli olacaktır. İşleme