BAYİİ

Şartlar ve Koşullar

Bayimiz Olun, Yüksek Kâr Oranlarıyla Kazanç Sağlayın.

     Müşteri temsilcimiz günün her saatinde yanınızda

     Müşterilerinizin ihtiyaçlarına hızlı ve profesyonel çözümler sunmak.

     %25 ye varan indirim avantajı.

 

Bayilik Statüsü paketlerimiz için ödediğiniz ücret hesabınıza kredi olarak yüklenir ve alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. 

BASIC BAYİ; Tüm Ürünlerde geçerli  %10 indirimli sağlar.  Bu bayi paketimize hemen geçmek için 1000 TL ye satın alabilirsiniz. Ücretli almak istemiyorsanız sitemizden 20 adet alışveriş yaptıktan sonra üyeliğiniz otomatik olarak basic bayi statüsüne yükselecektir.

GOLD  BAYİ; Tüm Ürünlerde geçerli  %15 indirimli sağlar. Bu bayi paketimize hemen geçmek için 1500 TL ye satın alabilirsiniz. Ücretli almak istemiyorsanız sitemizden 40 adet alışveriş yaptıktan sonra üyeliğiniz otomatik olarak Gold bayi statüsüne yükselecektir.

PLATINUM BAYİ; Tüm Ürünlerde geçerli  %20 indirimli sağlar. Bu bayilik paketimize 2000 TL ödeyerek geçiş yapabilirsiniz. Alışveriş sayısına bağlı olarak bu pakete geçiş YAPILMAMAKTADIR.

ULTRA PLATINNUM BAYİ;  Tüm Paketlerde geçerli  %25 indirimli sağlar. Bu bayilik paketimize geçiş yapabilmek için 5000 TL ödeyerek geçiş yapabilirsiniz. 

Bayilik statüsündeki müşterilerimizden 1 yıl içerisinde en çok alışveriş yapan müşterilerimize çeşitli hediyeler verilecektir.

     Kullanılmayan krediniz iade veya iptal edilmez. Geri ödeme yapılmaz.

Satın alarak veya Sitemizden alışveriş sayısı ile geçiş yaptığınız bayilik statüsü 12 ay (1 yıl) sonra hangi statüde olursanız olun üyeliğiniz otomatik olarak basic bayi statüsüne geçiş yapar. Bayilik sürenizin bitmesine 20 gün kaldığında belirli aralıklarla mail ile bayilik paketinizi yenilemeniz için mesaj gönderilir.

Bayilik paketinizi yenileyerek veya daha sonra tekrardan bayilik paketlerimizden satın alarak üyelik statünüzü yükseltebilirsiniz. Ücretli almak istemiyorsanız yeterli alışveriş sayısına ulaştığınızda üyeliğiniz otomatik olarak ilgili bayilik paketine geçiş yapar.  

Kısacası 12 ayda bir üyelik statünüz basic bayi statüsüne düşer, Mevcutta basic statüsündeyseniz aynı üyelik statüsünde kalmış olursunuz.

Bayilik paketi alırken ödediğiniz ücretin tamamını 1 yıl içerisinde harcamadığınızda hesabınızda kalan ücret sıfırlanır.

Satın aldığınız bayilik paketini başka bir üyeye devir edebilirsiniz. Bayilik paketi için ödediğiniz ücretin hesabınızda kalan kısımda ilgili üyenin hesabına aktarılır ve bayiliği 1 yıl dolmasına ne kadar süre kalmışsa o süreden başlar.

Bayilik sistemimize dâhil olan tüm müşterilerimiz, yukarıda belirtilen tüm şart ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

 


Bu kategoride henüz ürün Yok.